
Підшипник 7207 30207 SKF
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 7207 30207 SKF — роликовий конічний бренду SKF для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 7207 30207
Розмір: 35x72x18.25 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7207 30207 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 18.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 35x72x18.25 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
- Ціна: 535,50 ₴

