
Підшипник 205 UC 205 UC TIMKEN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 205 UC 205 UC TIMKEN — корпусний кульковий бренду TIMKEN для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 205 UC 205 UC
Розмір: 25x52x34.1 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Код запчастини | 205 UC 205 UC |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 25x52x34.1 |
| Стан | Нове |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип підшипника | Корпусний кульковий |
| Ширина | 34.1 мм см |
- Ціна: 510,30 ₴

