
Підшипник 2007108
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 2007108 — роликовий конічний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 2007108
Розмір: 40x68x19 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Код запчастини | 2007108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 40x68x19 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
- Ціна: 72,48 ₴

