
Підшипник 65 GEKRRB GE 65-214KRRB INA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 65 GEKRRB GE 65-214KRRB INA — шарнірний підшипник бренду INA для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 65 GEKRRB GE 65-214KRRB
Розмір: 70x125x24 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 65 GEKRRB GE 65-214KRRB |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 70x125x24 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Шарнірний підшипник |
| Ширина | 24 мм см |
- Ціна: 3 043,56 ₴

