
Підшипник 7313
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 7313 — роликовий конічний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 7313
Розмір: 65x140x36 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Код запчастини | 7313 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 65x140x36 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
- Ціна: 787,50 ₴

