
Підшипник 2007111 32011 Kinex
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 2007111 32011 Kinex — роликовий конічний бренду Kinex для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 2007111 32011
Розмір: 55x90x23 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Код запчастини | 2007111 32011 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X90, X-90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 55x90x23 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
| Ширина | 23 мм см |
- Ціна: 982,80 ₴

