
Підшипник 7217 NTE
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 7217 NTE — роликовий конічний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 7217 NTE
Розмір: 85x150x30.5 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Код запчастини | 7217 NTE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 85x150x30.5 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
| Ширина | 30.5 мм см |
- Ціна: 861 ₴

