
Підшипник 2007110 32010 TIMKEN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 2007110 32010 TIMKEN — роликовий конічний бренду TIMKEN для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 2007110 32010
Розмір: 50x80x20 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Код запчастини | 2007110 32010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 50x80x20 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
- Ціна: 819 ₴

