
Підшипник 20210 KTVP C3 FAG
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 20210 KTVP C3 FAG — кульковий радіальний бренду FAG для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 20210 KTVP C3
Розмір: 50x90x20 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAG |
| Код запчастини | 20210 KTVP C3 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 50x90x20 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Ширина | 20 мм см |
- Ціна: 6 510 ₴

