
Підшипник ШСП-45/ GE45E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник ШСП-45/ GE45E — шарнірний підшипник для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: ШСП-45/ GE45E
Розмір: 45x68x32 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Код запчастини | ШСП-45/ GE45E |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 45x68x32 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Шарнірний підшипник |
- Ціна: 189 ₴

