
Підшипник 3207/ 3056207
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3207/ 3056207 — кульковий дворядний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 3207/ 3056207
Розмір: 35x72x27 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Код запчастини | 3207/ 3056207 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 35x72x27 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий дворядний |
- Ціна: 151,20 ₴

