
Підшипник 1211 К Kinex
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1211 К Kinex — кульковий самовстановлювальний бренду Kinex для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 1211 К
Розмір: 55x100x21 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Код запчастини | 1211 К |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 21 мм |
| Сумісність з моделлю | X100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 55x100x21 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий самовстановлювальний |
- Ціна: 403,50 ₴

