
Підшипник 208 НС/YEL/GE-40 / PEER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 208 НС/YEL/GE-40 / PEER — шарнірний підшипник бренду PEER для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 208 НС/YEL/GE-40 /
Розмір: 40x80x18 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Код запчастини | 208 НС/YEL/GE-40 / |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 18 мм |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 40x80x18 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Шарнірний підшипник |
- Ціна: 567 ₴

