
Підшипник 208 UCFL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 208 UCFL — корпусний кульковий для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 208 UCFL
Розмір: 40x80x49.2 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Код запчастини | 208 UCFL |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 40x80x49.2 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Корпусний кульковий |
| Ширина | 49.2 мм см |
- Ціна: 220,50 ₴

