
Підшипник 308 UEL/ GE S -108 NTN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 308 UEL/ GE S -108 NTN — шарнірний підшипник бренду NTN для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 308 UEL/ GE S -108
Розмір: 40x90x23 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Код запчастини | 308 UEL/ GE S -108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X-90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 40x90x23 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Шарнірний підшипник |
| Ширина | 23 мм см |
- Ціна: 2 104,20 ₴

