
Підшипник 208 SA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 208 SA — кульковий радіальний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 208 SA
Розмір: 40x80x18 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Код запчастини | 208 SA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 40x80x18 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Ширина | 18 мм см |
- Ціна: 172,20 ₴

