
Підшипник 150212 6212-ZN ZKL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 150212 6212-ZN ZKL — кульковий радіальний бренду ZKL для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 150212 6212-ZN
Розмір: 60x110x22 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Код запчастини | 150212 6212-ZN |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 60x110x22 |
| Стан | Нове |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Ширина | 22 мм см |
- Ціна: 669 ₴

