
Підшипник 7211
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 7211 — роликовий конічний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 7211
Розмір: 55x100x22.75 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Код запчастини | 7211 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 22.75 мм |
| Сумісність з моделлю | X100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 55x100x22.75 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
- Ціна: 378 ₴

