
Підшипник 3304-2RS 3056304 Kinex
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3304-2RS 3056304 Kinex — кульковий дворядний бренду Kinex для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 3304-2RS 3056304
Розмір: 20x52x22.2 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Код запчастини | 3304-2RS 3056304 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 22.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 20x52x22.2 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий дворядний |
| Тип ущільнення | 2RS |
- Ціна: 330,78 ₴

