
Підшипник 207-KRR-AH-03 INA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 207-KRR-AH-03 INA — кульковий радіальний бренду INA для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 207-KRR-AH-03
Розмір: 35x72x17 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Код запчастини | 207-KRR-AH-03 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 35x72x17 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
- Ціна: 1 068 ₴

