
Підшипник 3614 /22314CA W33 Kinex
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3614 /22314CA W33 Kinex — кульковий радіальний бренду Kinex для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 3614 /22314CA W33
Розмір: 70x150x35 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Код запчастини | 3614 /22314CA W33 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 70x150x35 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
- Ціна: 2 915,04 ₴

