
Підшипник 80214 6214 ZZ Kinex
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 80214 6214 ZZ Kinex — кульковий радіальний бренду Kinex для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 80214 6214 ZZ
Розмір: 70x125x24 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Код запчастини | 80214 6214 ZZ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 70x125x24 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Тип ущільнення | ZZ |
- Ціна: 635,04 ₴

