
Підшипник 1312 NSK
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1312 NSK — кульковий самовстановлювальний бренду NSK для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 1312
Розмір: 60x130x31 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Код запчастини | 1312 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 60x130x31 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий самовстановлювальний |
- Ціна: 3 231,90 ₴

