
Підшипник 7311 30311 SKF
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 7311 30311 SKF — роликовий конічний бренду SKF для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 7311 30311
Розмір: 55x120x31.5 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7311 30311 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 55x120x31.5 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
| Ширина | 31.5 мм см |
- Ціна: 1 152,90 ₴

