
Підшипник 210 UCFL TIMKEN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 210 UCFL TIMKEN — корпусний кульковий бренду TIMKEN для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 210 UCFL
Розмір: 50x90x51.6 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Код запчастини | 210 UCFL |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 51.6 мм |
| Сумісність з моделлю | X-90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 50x90x51.6 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Корпусний кульковий |
- Ціна: 1 603,86 ₴

