
Підшипник 203 SA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 203 SA — кульковий радіальний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 203 SA
Розмір: 17x40x12 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Код запчастини | 203 SA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 17x40x12 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Ширина | 12 мм см |
- Ціна: 81,90 ₴

