
Підшипник 1310
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1310 — кульковий самовстановлювальний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 1310
Розмір: 50x110x27 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Код запчастини | 1310 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 50x110x27 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий самовстановлювальний |
- Ціна: 220,50 ₴

