
Підшипник 3206 2RS 3056206
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3206 2RS 3056206 — кульковий дворядний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 3206 2RS 3056206
Розмір: 30x62x23.8 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Код запчастини | 3206 2RS 3056206 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 23.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 30x62x23.8 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий дворядний |
| Тип ущільнення | 2RS |
- Ціна: 151,20 ₴

