
Підшипник 7307
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 7307 — роликовий конічний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 7307
Розмір: 35x80x22.75 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Код запчастини | 7307 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 35x80x22.75 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
| Ширина | 22.75 мм см |
- Ціна: 107,10 ₴

