
Підшипник 213 UC KOYO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 213 UC KOYO — корпусний кульковий бренду KOYO для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 213 UC
Розмір: 65x120x23 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | 213 UC |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 65x120x23 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Корпусний кульковий |
| Ширина | 23 мм см |
- Ціна: 2 129,40 ₴

