
Підшипник 2210 N210 KG
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 2210 N210 KG — кульковий радіальний бренду KG для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 2210 N210
Розмір: 50x90x20 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Код запчастини | 2210 N210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | X-90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | ОАЕ |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 50x90x20 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
- Ціна: 302,40 ₴

