
Підшипник 7607 LBP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 7607 LBP — роликовий конічний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 7607 LBP
Розмір: 35x80x32.75 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Код запчастини | 7607 LBP |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 32.75 мм |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 35x80x32.75 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Роликовий конічний |
- Ціна: 699,30 ₴

