
Підшипник 305 6305 Kinex
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 305 6305 Kinex — кульковий радіальний бренду Kinex для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 305 6305
Розмір: 25x62x17 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Код запчастини | 305 6305 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 25x62x17 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
- Ціна: 119,70 ₴

