
Підшипник ШСП-30 GE30E ZVL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник ШСП-30 GE30E ZVL — шарнірний підшипник бренду ZVL для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: ШСП-30 GE30E
Розмір: 30x47x22 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZVL SLOVAKIA |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Код запчастини | ШСП-30 GE30E |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 30x47x22 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Шарнірний підшипник |
- Ціна: 198 ₴

