
Підшипник 1726205 2RS 6205SEE SKF
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1726205 2RS 6205SEE SKF — кульковий радіальний бренду SKF для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 1726205 2RS 6205SEE
Розмір: 25x52x15 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | 1726205 2RS 6205SEE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 25x52x15 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Тип ущільнення | 2RS |
| Ширина | 15 мм см |
- Ціна: 554,40 ₴

