
Підшипник 11313
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 11313 — кульковий радіальний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 11313
Розмір: 65x140x33 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Код запчастини | 11313 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 65x140x33 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Ширина | 33 мм см |
- Ціна: 1 045,80 ₴

