
Підшипник 1209 ХАРП
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1209 ХАРП — кульковий самовстановлювальний бренду ХАРП для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 1209
Розмір: 45x85x19 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ХАРП |
| Код запчастини | 1209 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 45x85x19 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий самовстановлювальний |
| Ширина | 19 мм см |
- Ціна: 233,10 ₴

