
Підшипник 208 GE 40 /UEL208 ZKL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 208 GE 40 /UEL208 ZKL — шарнірний підшипник бренду ZKL для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 208 GE 40 /UEL208
Розмір: 40x80x18 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Код запчастини | 208 GE 40 /UEL208 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 40x80x18 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Шарнірний підшипник |
| Ширина | 18 мм см |
- Ціна: 724,50 ₴

