
Підшипник 53511 22211 CW33 Kinex
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 53511 22211 CW33 Kinex — кульковий радіальний бренду Kinex для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 53511 22211 CW33
Розмір: 55x100x21 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Код запчастини | 53511 22211 CW33 |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 55x100x21 |
| Стан | Нове |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Ширина | 21 мм см |
- Ціна: 1 455,30 ₴

