
Підшипник 42307 /NJ307
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 42307 /NJ307 — кульковий радіальний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 42307 /NJ307
Розмір: 35x80x21 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Код запчастини | 42307 /NJ307 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 21 мм |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 35x80x21 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
- Ціна: 152,28 ₴

