
Підшипник 50217
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 50217 — кульковий радіальний для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 50217
Розмір: 85x150x28 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Код запчастини | 50217 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 85x150x28 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
- Ціна: 504 ₴

