
Підшипник 204 ГПЗ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 204 ГПЗ — кульковий радіальний бренду ГПЗ для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 204
Розмір: 20x47x14 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Код запчастини | 204 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 20x47x14 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
- Ціна: 26,28 ₴

