
Підшипник 210 ГПЗ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 210 ГПЗ — кульковий радіальний бренду ГПЗ для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 210
Розмір: 50x90x20 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ |
| Код запчастини | 210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | X-90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 50x90x20 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний |
| Ширина | 20 мм см |
- Ціна: 157,50 ₴

