
Підшипник 30 GE 30-KRR-B UA206 INA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 30 GE 30-KRR-B UA206 INA — шарнірний підшипник бренду INA для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 30 GE 30-KRR-B UA206
Розмір: 30x62x16 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 30 GE 30-KRR-B UA206 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Розмір | 30x62x16 |
| Тип деталі | Підшипник |
| Тип підшипника | Шарнірний підшипник |
| Ширина | 16 мм см |
- Ціна: 945 ₴

