
Підшипник 3205 A-2RS1TN9/VN33 SKF
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3205 A-2RS1TN9/VN33 SKF — кульковий дворядний бренду SKF для встановлення у вузли техніки та обладнання.
Використовується у сільськогосподарській, автомобільній та промисловій техніці, де передбачено підшипник з відповідним маркуванням.
Код запчастини: 3205 A-2RS1TN9/VN33
Розмір: 25x52x20.6 мм.
Перед замовленням рекомендуємо звірити маркування та розміри з вашою деталлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Код запчастини | 3205 A-2RS1TN9/VN33 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 20.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Підшипникова сталь |
| Тип підшипника | Кульковий дворядний |
| Застосування | Сільськогосподарська, автомобільна та промислова техніка |
| Розмір | 25x52x20.6 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип ущільнення | 2RS |
| Тип деталі | Підшипник |
- Ціна: 1 241,10 ₴

